SAP Business ByDesign versioon 22.11 uuendused

Vaata lähemalt
SAP Business ByDesign 22.02 is now ready!

E-arvete lahendus

Koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning EAS-iga oleme loonud SAP Business ByDesign’i klientidele võimaluse väljastada PEPPOL e-arveid ning e-arveid läbi e-arveldaja.  Lahendus võimaldab süsteemist väljastada e-arveid nii e-arveldajasse kui väljastada ka PEPPOL e-arveid. Lisaks sellele, oleme mugavdanud e-arvete väljastamist ning kasutaja jaoks on süsteem nüüdsest täiesti automaatne. Pärast lühikest seadistusprotsessi on võimalik e-arveid väljastada justkui nagu tavalisi arveid Business ByDesign’ist.

Projekti toetas 20 000 euroga Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning EAS.

Vaata lähemalt

Masinõppe moodul SAP Business ByDesign’is

Alates versioonist 22.11 on SAP Business ByDesign’i kasutajatel võimalik kasutada masinõppe tööriista Machine Learning Cockpit. Tööriist loob analüütilise info põhjal prognoose, millega on võimalik tulevikku paremini ette planeerida. Tööriist baseerub SAP HANA Predictive Analysis Library’le ning on nüüd kasutusel ka Business ByDesign’is.  Tutvu ka blogiga kuidas reaalses elus lahendust kasutada SIIN.

Vaata lähemalt

Loo töövoo reegleid

21.11 versiooniuuendusega on ByDesign’i kasutajatel võimalik defineerida töövoo reegleid erinevatele dokumentidele.  Loodud reeglid aitavad töövoogu muuta mugavamaks ja selgemaks soovitades järgmisi tegevusi ning saates meeldetuletusi jpm.

Vaata lähemalt

Microsoft Outlooki integratsioon SAP Business ByDesign’iga

21.11 versiooniga on võimalik kõikidel SAP Business ByDesign’i kasutajatel vahetada infot Microsoft Outlooki ja Business ByDesign’ i vahel.  Uut funktsionaalsust on võimalik kasutama hakata kui laete alla Outlooki lisamooduli ByDesign’i Download Centre’ist.

Vaata lähemalt