MSBS missioon on kindlustada SAP-tarkvara kasutavate klientide konkurentsieelis tipptasemel konsultatsiooni-, juurutus- ja toeteenuse abil.

Ettevõttest

MSBS on 2002. aastal loodud äritarkvara juurutamise ja konsultatsiooniga tegelev ettevõte. Meie eesmärk on suurendada klientide äriprotsesside efektiivsust ja stabiilsust ning edendada niiviisi nende konkurentsi- ja arenguvõimet.

MSBS spetsialistide töökogemus äritarkvara juurutamise valdkonnas on enam kui 15 aastat.

Meie visioon on olla hinnatuim SAP-äritarkvara konsultatsiooniteenust pakkuv ettevõte regioonis.

Meie teenused

Toetame klienti SAP projektide kogu elutsükli vältel, sealhulgas:

  • Lähteülesande püstitusel
  • Projekti planeerimisel
  • Analüüsil
  • Juurutamisel
  • Koolitusel ja kasutuselevõtmisel

  • Igapäevase toega
Loe edasi

Tiim

Taavi Mängel – tegevjuht, SAP konsultant

Üle 15 aasta kogemust majandustarkvara juurutamise projektides, mis võimaldab rakendada laialdasi äritarkvara teadmisi erinevatest ettevõtluse valdkondades. Taavi toetab ettevõtteid äriprotsesside ülesehitamises ja tehnoloogilses innovatsioonis. SAP sertifitseeritud spetsialistina pilvepõhise äritarkvara SAP Business ByDesign ja SAP Business Process Integration valdkonnas aitab Taavi ettevõtetel luua pilvepõhiseid IT-lahendusi, mis toovad kliendile kõige enam väärtust.

taavi.mangel@msbs.ee

Mart Kink – tehnoloogiajuht
Omades enam kui kümneaastast SAP tarkvara juurutamise- ja arendamise kogemust on Mardi pädevuses kliendi igale vajadustele sobivaima lahenduse leidmine ning selle rakendamine.

mart.kink@msbs.ee

Koit Parts- finantskonsultant
Pikaaegne SAP finantsvaldkonna juurutamise- ja seadistamise kogemus on suur väärtus kliendile parima lahenduse väljatöötamisel ning rakendamisel.

koit.parts@msbs.ee

Siim-Joonas Räim – tarkvaraarendaja

Siim vastutab MS Ärisüsteemides arendusprojektide läbiviimise eest. Iga ettevõtte tööspetsiifikast lähtudes on enamasti vajalikud muudatused, mis täiendavad standardlahendust. Lähenedes igale projektile rätseplahendusega on võimalik kombineerida juba olemasolevaid tööprotsesse SAP Bydesign’i funktsionaalsusega, mis võimaldab võtta tarkvarast maksimumi.

siim@msbs.ee

Taavi Mikker – müügijuht
Taavi on MS Ärisüsteemide SAP müügijuht ning tema roll on aidata ettevõtetel leida lahendusi, mis suurendaksid nende kasumlikkust, käivet ja produktiivsust. MS Ärisüsteemides on tema peamine fookus tervikliku pilvepõhise äritarkvara SAP Business ByDesign-iga seotud lahendustel.

taavi.mikker@msbs.ee

SAP rakendused

Meie peamised kompetentsid on järgmistes valdkondades:

SAP Business ByDesign

Pilveteenusena kasutatav SAP äritarkvara väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Loe edasi

SAP S/4HANA Cloud

SAP S/4HANA Cloud on uue põlvkonna pilvepõhine ERP suurtele ja keskmise suurusega ettevõtetele. S/4HANA Cloud pakub tulevikku suunatud funktsionaalsust, mis aitab juhtida ettevõtet reaalajas integreeritult ja intelligentselt.

Loe edasi

SAP Cloud Platform Integration

Pilvepõhine integratsiooniplatvorm pilverakenduste integreerimiseks teiste pilve- ja majasiseste lahendustega.

Loe edasi

SAP Analytics Cloud

SAP Analytics Cloud pilvepõhine ärianalüütika lahendus ühendab inimesed, informatsiooni ja ideed muutes ettevõtte otsustusprotsessi seeläbi kiiremaks ja tõhusamaks.

Loe edasi

Kliendile

Soovime olla kliendile usaldusväärne partner.

Meie põhiväärtused, mida järgime igapäevatöös:

  • Teostame tööd tähtaegselt, kuluefektiivselt ja professionaalselt
  • Teeme õigesti esimesel korral, igal korral
  • Muutume paremaks pidevalt õppides
Loe edasi

Tunnustus

Partnerid

Oleme loonud tugeva partnerite võrgustiku, et pakkuda klientidele alati parima kvaliteediga teenust. Meil on kogemused ja valmidus osaleda suurtes IT-projektides paindliku meeskonnana. Oleme edukalt viinud läbi väga erinevaid projekte, kaasates meeskonda SAP valdkondade hinnatud eksperte.

Keerukate lahenduste väljatöötamisel oleme avatud koostööks, et pakkuda kliendile parimaid eksperte projekti eesmärkide saavutamiseks!

Võta meiega ühendust

Toetused

Projekti E-arvete arendus SAP Business ByDesign’is  toetati e-arvete arendamise teotusmeetme abil.

Projekti perioodiks oli juuli 2022 kuni detsember 2022.

Projekti eesmärgiks oli arendada lahendus, mis võimaldaks Business ByDesign’ist väljastada PEPPOL e-arveid. Lisaks sellele muudeti e-arvete lahendus kasutaja jaoks mugavamaks ning lihtsamaks. Toetuse summaks oli 20 000 €.