Sagedamini esitatavad küsimused SAP S/4HANA kohta

Lugege vastuseid SAP S/4HANA-t puudutavate küsimuste kohta.

Laadi alla

Rohkem väärtust läbi vahetu ülevaate ärist

SAP Business Suite koos SAP HANA platvormiga annavad võimaluse juhtida oma äri tuginedes reaalaja infole üle kõikide tegevusvaldkondade ja tööstusharude.

Vaata demovideosid

SAP S/4HANA: uue põlvkonna äritarkvara

SAP S/4HANA, lühendatud nimetusest SAP Business Suite 4 SAP HANA, on järgmise põlvkonna äritarkvara. See on uus terviklahendus, mis on algusest peale rajatud SAP HANA platvormile ja loodud toimima SAP Fiori kasutajaliidesel. SAP S/4HANA lihtsustab (rakendamine, andmestik, kasutajaliides, otsustus- ja äriprotsessid)  ja loob innovatsiooni (nn asjade internet, Big Data, ärivõrgustikud, mobiilsed lahendused), et aidata avastada ärivõimalusi.

Loe edasi

Intuitiivne SAP Fiori kasutajaliides

SAP Fiori on kogumik rakendusi, mida on lihtne kasutada ja mis toovad SAP tarkvara funktsioonid hõlpsasti käsitsetavaks mistahes seadmel. SAP S/4 HANA on algupäraselt loodud toimima koos SAP Fiori kasutajaliidesega, lähtudes tänapäeva kasutaja ootustest nutiseadmete rakendustele. SAP Fiori pakub rollipõhist ja mobiilsete seadmete nõuetest lähtuvat terviklikku kasutajakogemust üle kõigi tegevusvaldkondade.

Loe edasi

SAP Simple Finance – esimene samm S/4HANA kasutusele võtmisel

Lihtsustamine on ülim keerukus. SAP S/4HANA osana on SAP Simple Finance järgmise põlvkonna äritarkvara nurgakivi, et luua üks ühine vaade kogu ettevõtte äriteabele ja pakkuda reaalajas ülevaadet, mis võimaldab juhtida ettevõtte strateegilistest väärtustest lähtuvalt.

Loe edasi