SAP HANA SPS10 teenuspakett

Uued võimalused SPS10 teenuspaketis kinnitavad taas SAP HANA platvormi sobivust erinevatele rakendustele.

Loe edasi blogist

SAP HANA kasutusvõimalused

Tutvuge lähemalt SAP HANA kasutusvõimalustega ning vaadake kuidas neid rakendada juba täna.

Laadi alla

SAP HANA Academy

SAP HANA videojuhised. Praktilised näited administreerimise, modelleerimise, integreerimise ja andmete laadimise kohta ning erinevad kasutuslood, näiteks mobiilsete- ja prognoosiva analüüsi lahenduste loomine.

HANA Academy

Platvorm uue põlvkonna rakendustele ja analüütikalahendustele

SAP HANA’s on ühendatud mälupõhise andmebaasi ja rakendusplatvormi võimekus. Andmete hoidmine mälus ja nende kiire töötlemine teevad SAP HANA’st ideaalse platvormi reaalaja rakenduste ja -analüüsilahenduste jaoks.

SAP HANA tuumaks on andmebaas, milles on realiseeritud nii rea- kui veerupõhise andmebaasi tehnoloogiad. Selline lähenemine võimaldab SAP HANA’t kasutada samal ajal mitmel viisil, näiteks operatiivaruandluse ja andmeladude realiseerimiseks.

Loe edasi

Tehnoloogia, mis juhib äri

Hallates korraga operatiivaruandluseks ja ärianalüüsiks vajalikke andmeid annab SAP HANA teie ärist mistahes hetkel usaldusväärse ülevaate.

Lisaks pakub SAP HANA võimalust koondada mahukate rakenduste andmed üheks tervikuks. Ühendades omavahel näiteks prognoosiva analüütika ja geoinfosüsteemi andmed virtuaalsete andmekogumitega on tulemuseks lihtsam ja kiiremini kasutatav andmekogum.

SAP HANA parandab tootlikkust, kiirendab protsesse ning muudab teie äri tulemuslikumaks.

Loe edasi

SAP HANA Live – reaalaja operatiivaruandlus SAP

HANA Live on kiirelt rakendatav lahendus SAP Business Suite andmetel põhineva operatiivaruandluse reaalajas saamiseks. See on fikseeritud mahu ja ajaplaaniga juurutuspakett, mis koosneb tarkvarast ja juurutusteenustest ning sisaldab eelseadistatud virtuaalseid andmemudeleid ja kasutusvalmis aruandluskihti.
SAP HANA Live katab erinevaid SAP Business Suite rakendusvaldkondi sealhulgas ERP (FI, CO, SD, MM, PP, PM etc), OEE (SAP MII), CRM, GRC, GTS jne.

Loe edasi