SAP Business ByDesign pilvepõhine äritarkvara

Mis on SAP Business ByDesign?

SAP Business ByDesign on pilvepõhine ERP-tarkvara, kus tarkvara ja teenused on kättesaadavad ühes fikseeritud kuutasuga paketis. Puudub vajadus investeerida serveritesse, tugiteenustesse või IT-meeskonda ja andmete kaitsmine ning varukoopiate tegemine toimub automaatselt.

SAP Business ByDesign täieneb pidevalt ning kasutaja ei pea muretsema tarkvara aegumise pärast või  tehnoloogia arenguga kaasnevatest muudatustest ja võimalustest ilmajäämisest. Uuenduste saamiseks puuduvad lisa kulud – kõik sisaldub juba kuupõhises tasus. uuendusi teostatakse 4 korda aastas.

SAP Business ByDesign on parim rakendus ettevõtte põhiprotsesside digitaliseerimiseks, mis tagab kogu äriteabe paiknemise ühes keskses lahenduses.

SAP Business ByDesign ülevaade

Millised on SAP Business ByDesign põhiomadused?

SAP Business ByDesign-i funktsionaalsus hõlmab kõiki ettevõtte tegevuseks vajalikke peamisi valdkondi. Tarkvara katab ärivajadused nii müügi-, ostu-,  tootmis-, logistikahalduses kui  ka projektiarvestuses.

Lahendus hõlmab äriprotsesside parimaid praktikaid ja muudab need Eesti ettevõttele käepäraseks. SAP on tellija vajadustest lähtudes olemasolevate tarkvaradega kergesti kohandatav ja liidestatav, tagab protsesside samaaegse toimimise eri osakondade vahel ning on kasutajale mugav rakendus.

Loe omaduste kohta lähemalt

Kellele SAP Business ByDesign on mõeldud?

Tarkvara on sobiv väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad töökindlat ja äriprotsesse toetavat majandusarvestussüsteemi ilma spetsiaalsesse IT-meeskonda või -infrastruktuuri investeerimata.

SAPi pikaajaline kogemus äriprotsesse toetavate tarkvarasüsteemide loomisel annab kasutajale töökindla, usaldusväärse, turvalise platvormi, millele ettevõte saab ehitada oma soovidele vastava keskkonna. Iga kasutaja saab kujundada omale sobiva töölaua temale oluliste ülesannete, teavituste, protsesside ja visuaalsete andmete kuvamiseks.

Professionaalsed teenused

Teenusettevõtetele, kes soovivad optimiseerida ressursihaldust, kontrollida projektide kulgu, tarneid ja arveldust reaalajas, jälgida projekti tasuvust, varusid, ostuprotsessi ja allhankeid.

Vaata lähemalt

Hulgikaubandus

SAP Business ByDesign aitab kaubandusettevõtetel optimiseerida tellimusi jälgides tegevuse kasumlikkust. Igapäevane reaalajas äriteave aitab ostuprotsesse täpsemini sihtida ning planeerida kaupade soetamist moel, mis võimaldab püsida edukalt tihedas konkurentsis.

Vaata lähemalt

Tootmine

Väikese ja keskmise suurusega tootmisettevõtetele, kes soovivad automatiseerida oma äriprotsesse müügist varude juhtimise ja tootmiseni. SAP ByDesign võimaldab kontrollida tootmiskulusid ja jälgida klientide tellimuste täitmist reaalajas.

Vaata lähemalt

Kui palju SAP Business ByDesign maksab?

SAP Business ByDesign on hinnastatud kuupõhiselt, mis hõlmab paketi baastasu ja litsentsisid kasutajate arvu järgi. Kuutasu sisaldab kogu tarkvara funktsionaalsust, kõiki mooduleid ja tootja teenuseid. Minimaalselt on võimalik valida baaspakett, mis sisaldab 5 ärikasutaja töökohta. Kui vajate rohkem kui 5 kasutajat, siis on võimalik tellida juurde kasutajapõhiseid litsentse järgnevalt:

Baaspakett

1500kuu
 • Baaspakett hõlmab kogu äri funktsionaalsust ja tootja teenuseid

Ärikasutaja

99kuu
 • Enamasti ärikasutaja on kontoritöötaja nagu raamatupidajad, planeerijad, müügi- või tootmisjuhid. Ärikasutaja roll võimaldab hallata kõiki funktsionaalseid valdkondi

Iseteeninduskasutaja

18kuu
 • Kasutajale on kättesaadav enda tööaja ja kulude raporteerimine, töövahendite tellimine, endaga seotud lähetuste haldamine ja teised iseteeninduse võimalused

Kasutajapaketis sisalduvad teenused

SAP Business ByDesign üks kuutasu sisaldab kõike ERP lahenduse kasutamiseks vajaminevat:

 • Infrastruktuur
  Kogu vajalik serveririistvara lahenduse kasutamiseks.

 • Infrastruktuuri hooldusteenus
  Riistvara haldus ja hooldus

 • Varundus
  Varukoopiate automaatne loomine ja hoidmine

 • Süsteemi taastamine
  Vajadusel süsteemi taastamine varukoopiatest

 • Võrgu haldamine
  Turvalise võrguühenduse haldus

 • Funktsionaalsuste ning tehnoloogia uuendused 4x aastas
  Lahendus, mis on alati kõige uuem. Iga kolme kuu tagant uueneb SAP Business ByDesign, nii funktsionaalsuselt kui ka tehnoloogiaplatvormilt.

 • Piiramatu andmesalvestusmaht pilves
  Kõik ettevõtte jaoks vajalikud dokumendid on turvaliselt SAP pilvehoidlas.

 • Hooldus ja toeteenus
  24×7 globaalne tugi

 • Mitme ettevõtte, riigi ja valuuta tugi
  Võimalik on kasutajatel korraga tarkvara rakendada mitmes ettevõttes, riigis ja erinevas valuutas

Juurutuspakett

Rakenda terviklik ERP lahendus kiiresti ja lase see konfigureerida oma ettevõtte ärivajadusi silmas pidades meie spetsialistide poolt

Pakume SAP poolt tunnustatud pakettjuurutust. Teie valite oma äri jaoks olulisemad äriprotsessid ning meie juurutame need teie ettevõttes. Tarkvara seadistamine, andmete alglaadimine ja koolitus toimub meie poolt ühtse fikseeritud paketina kokkulepitud ajal 8 – 12 nädala jooksul.

Pakettjuurutus on sobiv lahendus ettevõttele, kes soovib alustada kiiresti ja fikseeritud tarkvara kasutusele võtmise kuluga.

Vaata lähemalt

Kliendi lugu: Click & Grow ja SAP Business ByDesign

Soovite SAP Business ByDesign lahenduse kohta täpsemalt teada?

Täpsem info ja hiljutise veebiseminari järelvaatamine on võimalik registreerudes alloleval lingil

Veebiseminari järelvaatamine

Soovite proovida SAP’i?

Tarkvaraga tutvumiseks täitke palun allolev vorm ja edastame Teile 14-päevase ligipääsu SAP Business ByDesign pilvekeskkonda