Kuidas muuta oma ettevõtte tegevus efektiivsemaks ja valida endale parim ERP tarkvara? 

REGISTREERI KOHE!

Ootame meiega liituma ja broneeri oma koht kiiresti – kohti on piiratud arv!    

  Eesnimi*

  Perekonnanimi*

  E-maili aadress*

  Telefoninumber

  Kiirem, paindlikum ja tulevikukindlam ettevõte – jagame oma kogemusi ettevõtte põhiprotsesside uuendamise ja äri ümberkujundamise kohta.

  Kas soovid laieneda, kasvada, rahvusvaheliselt laieneda või arendada oma konkurentsivõimet? Ühtegi neist ei ole võimalik saavutada vanade, iganenud süsteemide ja jäikade tegutsemisviiside abil. Kui soovid oma ettevõtte põhitegevuse edukalt ümber kujundada, osale 2. juunilmeie hommikuseminaril.

  Kuuled ekspertidelt, kuidas jätta hüvasti raskesti kättesaadavate andmete, jäikade protsesside ja vananenud süsteemidega. Lisaks sellest, kuidas ettevõtte moderniseerimisega alustada, mil moel see protsess kulgema peaks ja millised peaksid olema oodatavad tulemused. 

  Kõike seda arutame paneeldiskussioonis, milles osalevad Tiit Parts, Taavi Mikker, Margus Tammeraja ja Kersti Kuusksalu. Samuti seda, kuidas tagada, et uus ERP-süsteem oleks tõesti ettevõtte tuleviku ja edu alus järgmise 10 aasta jooksul, millised on kõige olulisemad tegurid ettevõtetele, kes hindavad oma esimest või praegust ERP-süsteemi, milline on uute tehnoloogiate, nagu tehisintellekt, masinõpe, IoT  äriline tähtsus ning kuidas need saavad ja hakkavad mõjutama ettevõtete edu.  

  SAP Channel Sales Management Põhja-ja Baltimade juht Peter Mulder räägib, kuidas vähendada ettevõttes SAP Business ByDesign‘i abil manuaalset tööd, suurendada läbipaistvust ja kiirendada otsuste langetamist ning selle abil võimaldada oma ettevõttel kiiresti kasvada. 

  Pärast esinejaid on hea võimalus esitada küsimusi kõigil arutletud teemadel nagu näiteks protsesside ühtlustamine ja kuidas kõige paremini liikuda vanadelt ning eraldiseisvatelt süsteemidelt kaasaegsetele äriplatvormidele ning muidugi nautida üheskoos maitsvat hommikueinet ning -kohvi. 

  Programm

  9.15 – 10.00      KOGUNEMINE, HOMMIKUSÖÖK

  10.00 – 10.05   AVAKÕNE

  • Tiit Parts (SAP Estonia, tegevjuht) ja Taavi Mikker (MSBS, SAP toodete müügijuht)

  10.05 – 11.00   PANEELDISKUSSIOON

  • Taavi Mikker – SAP toodete müügijuht | MSBS
  • Tiit Parts – SAP Eesti tegevjuht | Nordics & Baltics, SAP
  • Margus Tammeraja – arvestusala ekspert, Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees, raamatupidamisettevõtte Robby&Bobby kaasasutaja
  • Kersti Kuusksalu – digitaliseerimise teemajuht | EASi ja Kredexi ühendasutus

  11.00 – 11.30    ETTEKANNE

  • Peter Mulder, Head of Channel Sales Management ERP | Nordics & Baltics, SAP

  11.30 – 11.45     Q&A

  Asukoht ja parkimine

  Literaat restoran
  Telliskivi 60 – 2i
  Parkimine: Restoran Literaat

  Esinejad

  Taavi Mikker

  Taavi on MS Ärisüsteemide SAP toodete müügijuht ja tema roll on aidata väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetel leida lahendusi, mis suurendaksid nende kasumlikkust, käivet ja produktiivsust. MS Ärisüsteemides on tema peamine fookus tervikliku pilvepõhise äritarkvara SAP Business ByDesign, SAP S/4HANA Public Cloud ja nendega toodetega seotud lahendustel. Taavi varasem karjäär on seotud müügijuhtimise ja äriarenduse positsioonidega infotehnoloogia, panganduse, hulgi- ning jaekaubanduse ettevõtetes. Tal on kogemus mitmetest rahvusvahelistest ettevõtetest, nagu näiteks Unilever, Philip Morris International ja Nestlé. Taavil on magistrikraad ärirahanduses Tallinna Tehnikaülikoolist ning bakalaureusekraad riigiteadustes ja majanduses Tartu Ülikoolist.

  Tiit Parts

  Tiidu juhtimise all on SAP Eesti pälvinud tunnustuse ja Eesti klientide usalduse ning saanud üheks innovatsiooni lipulaevaks kohalikul turul. Tänu oma 23-aastasele kogemusele erinevates IT-sektori ettevõtetes on Tiit arendanud oma innovatsiooni ja digitaliseerimise alaseid teadmisi, mida ta ka meelsasti teiste ettevõtete ja juhtide innustamiseks ja motiveerimiseks jagab. Ta usub, et digitehnoloogiate kiire areng viimase aastakümne jooksul on loonud olulisi muudatusi ja väljakutseid ning kui õpime nendega kohanema, siis suudame saavutada ka järjest uusi eesmärke ja kasvu äritegevuses.

  Peter Mulder

  Peter alustas oma praeguseks juba 14-aastaseks kujunenud teekonda SAPis SAP Business One juhina ning on täna Põhjamaade ja Baltikumi ERP-toodete müügijuht. Tema portfelli kuuluvad SAP Business One, SAP Business ByDesign ja S/4HANA Cloud. Enne seda oli ta 12-aastase karjääri jooksul tegev ERP-tööstuses, kus ta töötas erinevatel rahvusvahelistel rollidel klienditoe, koolituse arendamise ja rakendamise alal 1-300 kasutajaga ettevõtetes, spetsialiseerudes sellistele tööstusharudele nagu rahandus, logistika, tootmine ja CRM.

  Kersti Kuusksalu

  Kersti on EASi ja KredExi ühendasutuse digitaliseerimise teemajuht, kelle valdkonna alla mahub nii ettevõtete digitaliseerimine, efektiivsuse kui ka automatiseerimise temaatika. Kersti teab kõige paremini, millised uued suunad digitaliseerimise ja innovatsiooni valdkonnas valitsevad ning kuidas ettevõtjad uusi tööriistu kõige paremini kasutusele võtta saavad. Lisaks ka muidugi seda, kuidas EASi ja KredExi ühendasutus ning riik ettevõtjaid selles tegevuses toetada saavad.

  Margus Tammeraja

  Margus on Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees, arvestusala ekspert, raamatupidamisettevõtte Robby & Bobby kaasasutaja. Margusel on üle 30 aasta kogemust raamatupidamise automatiseerimisel, eriti uute tehnoloogiate kasutamisel äriprotsesside optimiseerimiseks. Fookus on nende aastate jooksul liikunud traditsiooniliselt raamatupidamiselt CRM-i, ärianalüütika ja reaalajamajandusega seotud teemadele (e-arved, e-kviitungid, andmepõhine aruandlus). Tänaseks meist paljudele omaseks saanud hübriidne töökorraldus lubab Margusel paljude teemadega vaheldumisi tegeleda nii oma linnakontoritest või hoopis maakodust looduse rüpes ehk siis nautida pilvetehnoloogia eeliseid praktikas.

  Uus lähenemine ERP-lahendusele aitab sul oma ettevõtte kasvuteel oskuslikult navigeerida

  Tänapäeva majanduses ettevõtet juhtides ei ole ettevõtte suurus enam oluline. Nii väikese, keskmiseks kui suure ettevõtte puhul on vajadused sama nõudlikud kui suurimad konkurendid ja Sinu kasvupotentsiaal on samuti täpselt sama suur.

  Miks kasutavad siis nii paljud kasvavad ettevõtted ikka veel iganenud ERP-lahendusi, mis võivad piirata nende ambitsiooni ning kasvutrajektoori? Ilmselt esitab enamik Sinu konkurente endale sama küsimuse, kui nad võtavad kasutusele või plaanivad kasutada tehisintellekti oma äriprotsesside automatiseerimiseks. Kui kaalud, kas on aeg oma lähenemine ERP-ile ümber mõelda, siis oled jõudnud täpselt õigesse kohta. Jagame oma pikaajalist kogemust ning hulgaliselt praktilisi teadmisi, sealhulgas:

  • Kuidas Sinu ettevõte saab intelligentse pilvepõhise ERP-iga kasvu kiirendada
  • Nõuded ja detailid, millest peaks lähtuma kaasaegse ERPi valikul
  • Võimalused, mida pakub kaasaegne pilvepõhine ERP-lahendus ja mis teie praegustes lahendustes puudvad

  MSBS ja SAP aitavad kasvavate ja keskmise suurusega ettevõtete juhtidel saavutada edu ettevõtte põhitegevuse uuendamisel, pakkudes ekspertide hinnanguid ja kogemusi põhitegevuse lahenduste ja protsesside eduka reformimise ning sellest tuleneva kasu kohta.

  Me aitame teil näha ettevõtte põhitegevuse reformi kõiki eeliseid ja näitame, kuidas neid saavutada.

  Uuendage oma ettevõtte põhitegevust MSBS-i ja SAP-i abil ning jätke hüvasti peidetud andmete, jäikade protsesside ja vananenud süsteemidega.

  MUUDA OMA ÄRI PÕHJALIKE ANDMETE JA INNOVATSIOONI ABIL.

  Saa teada, kuidas õige tehnoloogia võimaldab keskenduda intelligentsele otsuste tegemisele ning kuidas tehnoloogia saab:

  • muuta Sinu äri paindlikumaks
  • ühendada ettevõtte erinevaid osi
  • tuua esile võimalusi, mida Sa ei pruugi olla üldse prognoosinud
  • muutuda intelligentseks ettevõtteks

  Erinevad riskid, muutused ja häired igapäevategevuses on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks vältimatud. Ja nende lahendamiseks on vaja pidevat ning reaalajas andmevoolu klientidest, toodetest, teenustest, finantsidest, töötajatest ja tarnijatest. See kõik on nüüd kättesaadav ühest allikast kui otsustad Eesti kaasaegsema ja modernsema ERP-lahenduse kasuks.